ENRU

Головою патрульної поліції Одеси став син закатованого бойовиками «ДНР» депутата Рибака

Aa67474f2afb76db2
Патрульну поліцію Одещини очолив син убитого «ДНР» депутата Рибака, фото dumskaya.net

Юрія Рибака, який працював заступником начальника відділу моніторингу та аналітичного забезпечення патрульної поліції Києва, призначили керівником патрульної поліції Одеси.

Про це повідомляє місцеве видання «Думська».

Колективу патрульної поліції Одеси представили нового керівника.

Ним став син закатованого три роки тому бойовиками «ДНР» Героя України Володимира Рибака Юрій.

Попередній начальник відомства Михайло Білецький в рамках ротації переведений на аналогічну посаду в Тернопіль.

«Юрій Володимирович майже з перших днів приєднався до формування і становлення патрульної поліції України. Це — грамотний організатор і справжній управлінець. Упевнений, він буде гідно виконувати свої обов'язки і ефективно реалізовувати намічені кроки стратегічного розвитку», — сказав заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Сам Рибак пріоритетними напрямками роботи назвав підвищення рівня безпеки громадян, посилення протидії вуличній злочинності, поліпшення організації діяльності управління та розширення ефективної взаємодії з населенням.

Нагадаємо, тіло депутата Горлівської міськради від партії «Батьківщина» Володимира Рибака знайшли 19 квітня 2014 року в Слов'янську.

Він був викрадений 17 квітня 2014 в Горлівці одразу після мітингу, організованого на підтримку міського голови Євгена Клепа, під час якого Володимир Рибак зробив спробу зняти прапор сепаратистської «Донецької народної республіки» і повернути український прапор на будівлю міськради.

19 квітня його тіло було знайдено місцевими рибалками в річці Казенний Торець біля смт. Райгородок Слов'янського району Донецької області з ознаками насильницької смерті.

22 квітня тіло було упізнано дружиною. Разом із ним було знайдено тіло студента Юрія Поправки. За повідомленням прес-служби МВС «Причина смерті обох загиблих — комбінована травма тіла внаслідок тортур, з подальшим утопленням ще живих непритомних потерпілих».

За даними СБУ, 17 квітня громадянин Росії, колишній лідер бойовиків Ігор Безлер («Бєс») доручив начальнику самопроголошеної міліції Горлівки нейтралізувати Володимира Рибака, котрий намагався встановити український прапор на будівлі Горлівської РДА. Також причетним до смерті Рибака названо одного з колишніх ватажків бойовиків Ігоря Гіркіна.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram