Підозрюваних у фальсифікації результатів виборів голову та секретаря Черкаської обласної виборчої комісії взяли під домашній арешт у нічний час

Підозрюваних у фальсифікації результатів виборів голову та секретаря Черкаської обласної виборчої комісії взяли під домашній арешт у нічний час.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Зазначеним чиновникам повідомили про підозру за статтею 158 Кримінального кодексу, якою передбачено позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Слідство встановило, що 3 листопада 2015 року голова та секретар Черкаської обласної виборчої комісії з метою фальсифікації результатів виборів відкрили опечатаний сейф з протоколами районних виборчих комісій та внесли дані з них до звичайної електронної таблиці, що дозволило визначити, які з партії подолали 5% бар’єр.

У подальшому чиновники умисно включили недостовірні відомості до електронних виборчих документів і роздрукували їх, після чого голова Черкаської обласної виборчої комісії склав, підписав та оголосив постанови про затвердження виборчих списків місцевих організацій політичних партій та про оприлюднення результатів виборів Черкаської обласної ради.

Цього ж дня стало відомо, що підозрюваних у зловживанні становищем чиновників «Укрзалізниці» відправили під домашній арешт.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: