Життя

Голову київського Червоного хреста звільнено після перевірки

Життя/Голову київського Червоного хреста звільнено після перевірки
Зберегти
Вигляд

За результатами внутрішнього аудиту діяльності Київської міської організації Товариства «Червоного хреста» було звільнено голову організації Ніну Гусєву, повідомляє «Transparency international».

Пізніше на засіданні Правління було звільнено голову Солом’янської районної організації, також подано заяву на звільнення за власним бажанням головою Печерської районної організації Києва.

«Під тиском громадськості Товариство ініціювало внутрішні перевірки. Крім звільнення очільників двох місцевих організацій, було вирішено оголосити догану головам Деснянської, Оболонської та Печерської районних організацій, а за неналежне ведення роботи оголосити попередження головам Голосіївської, Дарницької, Дніпровської, Святошинської та Шевченківської районних організацій», — йдеться в повідомленні.

Також триває перевірка в Одеській організації. Там в присвоєнні гуманітарного вантажу зі Швейцарії підозрюється голова обласної організації Тамара Барніч.

«На час проведення перевірки Барніч відсторонена від виконання своїх обов’язків. Також в Одесі триває кримінальне розслідування з цього приводу», — повідомляє TI.

Починаючи з кінця січня до ТІ Україна звернулися декілька викривачів, які додатково повідомили про факти здачі в оренду візків для інвалідів, про бездіяльність патронажних сестер за бюджетні кошти, продаж гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, що у січні 2015 року на Громадському телебаченні у програмі «Слідства.інфо» вийшов сюжет про корупційні порушення у Товаристві «Червоного Хреста України».

Раніше, «Червоний хрест» пообіцяв провести внутрішню перевірку.

Пов`язані новини