УКРАЇНА

Голову Одеської митниці Марушевську звільнили за дисциплінарною статтею

УКРАЇНА/Голову Одеської митниці Марушевську звільнили за дисциплінарною статтею
Зберегти
Вигляд
lead
Юлію Марушевскую з посади керівника Одеської митниці офіційно звільнили.

Юлію Марушевскую з посади керівника Одеської митниці офіційно звільнили.

 Відповідний наказ Державної фіскальної служби від 29 листопада Марушевська оприлюднила у facebook.

За її словами, ініціатором її звільнення за дисциплінарною статтею, а не за власним бажанням став голова ДФС Роман Насіров.

«Цьому передувало 5 доган, оголошення неповної службової відповідності і моя заява про звільнення, коли стало остаточно ясно, що в Києві ніхто не збирається реформувати митницю. Вітаю Романа Насирова», — написала Марушевська.

Зауважимо, що 2 листопада Марушевська звітувала про те, що Одеська митниця перевиконала план жовтня на 137,9 мільйонів гривень.

14 листопада Марушевська заявила, що йде у відставку, оскільки «всі інструменти реформування на регіональному рівні вичерпані». 

Раніше в ефірі «Громадського» вона заявила, що уряд досі не затвердив реформування митниці, зокрема, щодо підвищення зарплат співробітників.

А в серпні голова ДФС Роман Насіров сказав в інтерв'ю Громадському, що Марушевську можуть звільнити після аудиту Одеської митниці.

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
1
Зберегти