Світ

Голову передвиборчого штабу Собчак у Тиві затримали за фотографії зі свастикою 4-річної давнини

7 серпня, 2018 13:38
Світ/Голову передвиборчого штабу Собчак у Тиві затримали за фотографії зі свастикою 4-річної давнини
Зберегти
Вигляд
Голову передвиборчого штабу Ксенії Собчак в республіці Тива, журналістку Оюму Донгак затримали за розміщені фотографії зі свастикою 4-річної давнини у мережі «Вконтакте».

Голову передвиборчого штабу Ксенії Собчак в республіці Тива, журналістку Оюму Донгак затримали за розміщені фотографії зі свастикою 4-річної давнини у мережі «Вконтакте».

Про це повідомляє TJournal.

За словами Донгак, її обвинувачують у пропаганді нацизму за розміщення двох архівних фотографій з Німеччини часів Другої світової війни.

На першому фото натовп німців махає прапорами зі свастикою — це ілюстрація до інтерв’ю про становлення нацистського режиму в Німеччині.

На другому — Адольф Гітлер сидить за столом з газетою. Це ілюстрація до мережевої публікації, у якій згадується, що Гітлер став людиною року в Німеччині.

Донгак зазначає, що їй показали лише фотографії, а не публікації у мережі загалом.

«Сиджу в кабінеті працівника і шукаю пости до цих фото», — написала вона.

Також Донгак написала зауваження до справи, у якому вказала, що не погоджується зі звинуваченням.

6 серпня Ялтинський міський суд окупованого Криму оштрафував студента на 300 тисяч рублів за розміщення «матеріалів екстремістського характеру» у соціальній мережі «Вконтакте».

12 квітня Держдума Росії ухвалила в першому читанні законопроект, що зобов'язує соцмережі і месенджери видаляти «протиправну і незаконну» інформацію на вимогу Роскомнагляду або користувачів.

 

 

Пов`язані новини