Прокуратура міста Києва повідомила про підозру у вчиненні кримінального злочину голові правління «Банку Михайлівський» за фактом розкрадання 870 млн грн банківських коштів та доведення фінустанови до неплатоспроможності.

«Службовець разом з невстановленими досудовим слідством особами реалізував злочинну схему, за допомогою якої з банку була виведена багатомільйонна сума грошей вкладників. Так, зловживаючи своїм службовим становищем, голова правління на основі незаконного договору перерахував 870 млн грн на рахунок підприємства з ознаками фіктивності», – йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Києва.

У прокуратурі Києва також повідомили, що голова правління був затриманий в ході спільної операції прокуратури міста, Нацполіції і працівників СБУ.

Раніше повідомлялося, що поліція проводить обшуки у керівників банку «Михайлівський».

Раніше Нацбанк звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинності.

3 травня, у зв’язку з тим, що діяльність банку не відповідала вимогам законодавства і нормативно-правових актів НБУ, Нацбанк відніс «Михайлівський» до категорії неплатоспроможних.

У Фонді гарантування вкладів раніше повідомили, що з банку «Михайлівський» незаконно вивели 2,6 млрд гривень.

9 серпня вкладники збанкрутілого банку «Михайлівський» перекрили рух автотранспорту по вулиці Хрещатик, починаючи від Європейської площі. Згодом поліціявідтіснила вкладників з Хрещатика.

Поділитись: