Голову українського журі конкурсу Євробачення-2017 поет Юрій Рибчинський не запросили ні на червону доріжку, ні на шоу в Міжнародному виставковому центрі.

Голову українського журі конкурсу Євробачення-2017 поета Юрія Рибчинського не запросили ні на червону доріжку, ні на шоу в Міжнародному виставковому центрі.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».

«Мене не те, що на червону доріжку не запросили, мені поки взагалі не було як такого – навіть запрошення на сам конкурс Євробачення. Хіба мені щодо цього потрібно звертатися до організаторів? Що можна говорити, якщо Джамалу не пустили на червону доріжку. У якій країні таке було? Це ж якийсь театр абсурду», — сказав він.

За словами Рибчинського, журі оцінює виступи конкурсантів по «монітору» і не впевнений, що йому вдасться побачити конкурс наживо.

«У журі п'ять осіб: Яна Прядко, Серж Гагарін, Софія Тарасова, Сергій Грачов і я. Працюємо. Але з нами не укладено жодних договорів. Ми не знаємо навіть – на яких засадах працюємо? Безкоштовно чи за гроші? Хоча я працюю в журі не перший раз і завжди така робота вважається оплачуваною», — зазначив він.

Раніше PR-директор Джамали Денис Козловський заявив, що переможниці міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2016 Джамалі заборонили виходити на червону доріжку Євробачення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий півфінал Євробачення: визначили 10 переможців.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: