Депутат Олексій Гончаренко вважає свої дії біля посольства Німеччини висловленням його особистої позиції на знак протесту проти заяви німецького посла Ернста Райхеля щодо виборів на Донбасі.

Народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко вважає свої дії біля посольства Німеччини висловленням його особистої позиції на знак протесту проти заяви німецького посла Ернста Райхеля щодо виборів на Донбасі.

Про це сам Гончаренко розказав в коментарі журналістам Громадського.

«Я висловив свою особисту позицію, на що маю повне право. І зробив це у європейській, демократичний спосіб. Так, як це робиться у всьому світі, у демократичному, вільному суспільстві», – сказав він.

За словами Гончаренка, це питання піднімалось і на засіданні фракції.

«Було обговорення. Я висловив свою позицію. У моїх колег є своя позиція: одні мене підтримують, інші – не підтримують. Це справа кожного депутата окремо. Я ніде не підписувався від політичної партії», – зауважив депутат.

Щодо коментарів німецького посла в інтерв'ю виданню РБК-Україна з приводу того, що вибори на Донбасі можуть пройти і за присутності там російських військ, то Гончаренко вважає це «абсолютно неприйнятним».

«Реакція МЗС, заяви багатьох депутатів, мій вчинок, реакція суспільства продемонструвала, що це є «червона лінія» для нас. Ми готові йти на компроміси, розмовляти, але є речі, які для нас абсолютно неприйнятні», – підсумував Гончаренко.

Нагадаємо, що 8 лютого депутат Гончаренко розмалював фрагмент Берлінської стіни біля посольства Німеччини в Києві, написавши слово «Nein!» («Ні» з німецької — ред.)​.

Цей вчинок засудив посол України в Німеччині Андрій Мельник, а у прокуратурі відкрили справу щодо дій Гончаренка біля посольства Німеччини.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: