УКРАЇНА

Горбатюк: Догана мені від Генпрокурора є безпідставною і необґрунтованою

УКРАЇНА/Горбатюк: Догана мені від Генпрокурора є безпідставною і необґрунтованою
Зберегти
Вигляд

Начальник Управління спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк оскаржив догану, яку він отримав від генпрокурора Луценка за «неналежну організацію розслідування кримінальних проваджень колишніх чиновників часів Януковича».

Про це сам Горбатюк розповів в коментарі Громадському, додавши, що вважає цю догану необґрунтованою.

«Конфлікт існує виключно в моєму небажанні виконувати незаконні вказівки. Саме по собі притягнення до відповідальності, на мою думку, явно незаконне, безпідставне і необґрунтоване. Причому навіть наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності містить завідомо неправдиві обставини, які в нього вкладені», – сказав він.

Горбатюк також розказав, що він зробив спробу оскаржити в Луценка цю догану, яку була винесена на початку жовтня.

«Однак жодної реакції не відбулося. І тому, я так розумію, це вже спільна позиція – безпідставно притягти мене до відповідальності, щоб мати перший крок для наступного звільнення», – підсумував він.

Також Горбатюк прокоментував ідею Луценка про об’єднання усіх матеріалів справ щодо режиму екс-президента Віктора Януковича в одну велику справу.

Раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, що Горбатюк отримав догану від генпрокурора України Юрія Луценка за неналежну організацію розслідування кримінальних проваджень санкційного списку екс-чиновників часів Януковича.

Пов`язані новини