Департамент спецрозслідувань Генпрокуратури мають намір трансформувати у слідче управління.

Департамент спецрозслідувань Генпрокуратури мають намір трансформувати у слідче управління.

Про це у Facebook повідомила речниця генпрокурора Лариса Сарган.

«Такий варіант відокремлення процесуальних керівників від слідчих відбувається для приведення структури Генеральної прокуратури України у відповідність до чинного законодавства. Тому ніякої зради немає. Є лише надумана істерика прихильників керівника одного департаменту», — наголосила Сарган.

Вона також додала, що «жоден слідчий чи процесуальний керівник у «справах Майдану» не буде ані звільнений, ані змінений».

«Тому Горбатюк і далі розслідуватиме всі справи Майдану – рік, п’ять, десять. Стільки, скільки його захищатимуть зацікавлені в цьому. Про результат серед захисників мова не йде чомусь», — заявила речниця.

Вона також зазначила, що такої самої трансформації зазнає  і  департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки та всі департаменти, в яких поєднано і слідство, і процесуальне керівництво.

Раніше народний депутат Мустафа Найєм написав у Facebook про те, що генпрокурор Юрій Луценко планує ліквідувати Департамент спеціальних розслідувань Генпрокуратури

Керівник департаменту спецрозслідувань Сергій Горбатюк заявляв, що у його підрозділу забирали провадження, які мали перспективу завершення.

 

Поділитись: