УКРАЇНА

Горбатюк оскаржить своє зняття з конкурсу на посаду керівника ДБР

УКРАЇНА/Горбатюк оскаржить своє зняття з конкурсу на посаду керівника ДБР
Зберегти
Вигляд

Голова Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк планує оскаржити свій недопуск на посаду директора Державного бюро розслідувань.

Про це він розповів в інтерв'ю «Сегодня».

«Сказали, що в мене недостатньо стажу роботи на керівних посадах. Як у начальника він становить 2 роки й 3 місяці. Але в законодавстві й умовах чітко не прописано, що таке керівна посада», – сказав Горбатюк.

За його словами, йому багаторазово доручалося очолювати спеціальні слідчо-оперативні групи. У них входили по 20 людей, 50, навіть більше.

«Це керівна посада? Вважаю, так. Тому з рішенням членів журі зняти мою кандидатуру з конкурсу не згоден. Буду його оскаржувати. Збираюся ще поборотися», – сказав він.

 

Горбатюк також підтвердив, що між ГПУ, НАБУ й Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою є протиріччя.

«Основне, на мій погляд, протиріччя – суперечка навколо підслідності щодо високопоставлених чиновників. Законом передбачено, що такого роду фігурантами займається НАБУ. І в більшості випадків це видно на самому початку, виходячи з матеріалів оперативних підрозділів або звернення заявника. Тому закон треба виконувати», – сказав він.

Пов`язані новини