Cьогодні розпочався продаж квитків на Sziget 2016. Громадське Культура підготувало невеликий гід європейськими фестивалями, адже придбаний завчасно квиток не лише буде стимулом дочекатись літа-2016, а й суттєво зекономить бюджет.

 

Primavera  Sound (Барселона, Іспанія),  2 — 4 червня

Урбаністичний пейзаж міського фестивалю, Середземне море, неймовірне місто і найбільша добірка сучасної музики абсолютно різних стилів – від drum&buss до класики. Перелік виконавців поки не оголошено, але цей фестиваль ще жодного разу не розчаровував меломанів. Квитки для ранніх пташок уже розібрали, але зі знижкою ще залишились.

 

Сайт фестивалю Primavera Sound

 

 

Open’er (Гдиня, Польща), 29 червня — 2 липня

Один з найближчих до України великих музичних фестивалів уже оголосив двох хедлайнерів наступного року — це Florence and The Machine та Red Hot Chili Peppers. Порівняно невисокі ціни, транспортна доступність, можливість заразом відвідати мальовничий Гданськ та скупатися у Балтійському морі — це лише кілька з багатьох причин для планування поїздки. Фан-квитки уже розібрали, але ще є опція для ранніх пташок.

 

Сайт фестивалю Open’er

 

 

Rock Werchter (Верхтер, Бельгія), 30 червня — 3 липня

Якщо Флоренс та «перців» вам недостатньо, то маленьке бельгійське містечко за 30 км від Брюсселя, наприклад, чекає в гості ще й Rammstein. До того ж, це один з найстаріших рок-фестивалів, заснований ще 1974 року. Продаж квитків туди стартує 5 грудня.

 

Сайт фестивалю Rock Werchter

 

 

Sea Dance Festival  (Будва,  Чорногорія), 14 — 16 липня

Танцювальна музика на сонячному курорті. Це все, що вам потрібно знати про Sea Dance. Якщо ж цього замало, можна зробити «хід конем» і заодно прикупити квиток на Exit музичний вінегрет, замішаний у стародавній фортеці Петроварадін у сербському місті Нови Сад. На ці події досі діє пропозиція для суперранніх пташок.

 

Сайт Sea Dance Festival

 

 

Sziget (Будапешт, Угорщина), 10 — 17 серпня

Українське містечко на Острові Свободи вже стало традицією, фестивальна тусовка має свої точки зустрічі та специфічні жарти, а музичне розмаїття кількох десятків сцен задовольнить смаки навіть найвибагливішого слухача. Недарма фестиваль щороку відвідує майже півмільйона людей. Продаж квитків відрився 24 листопада.

 

Сайт фестивалю Sziget

 

 

/Фото: прес-служба фестивалю Sziget

Алла Кошляк для Громадське Культура

hromadske.tv

Поділитись: