Політика

ГПУ допитає Садового у справі про спробу підкупу депутатів

Політика/ГПУ допитає Садового у справі про спробу підкупу депутатів
Зберегти
Вигляд

Генпрокуратура викликає на допит міського голову Львова Андрія Садового в рамках розслідування кримінального провадження за фактом спроби підкупу депутатів від «Самопомочі» за підтримання ними змін до Конституції в частині децентралізації.

Про це повідомляє прес-центр ГПУ.

«Управлінням з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, Генеральної прокуратури України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування кримінального провадження за фактом пропозиції невстановленими особами надання неправомірної вигоди народним депутатам України фракції «Самопоміч» за підтримання ними 31 серпня 2015 року на позачерговому засіданні Верховної Ради України в першому читанні проекту Закону «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації)», – йдеться у повідомленні.

Як відзначили у прокуратурі, на офіційному порталі Верховної Ради України 29.08.2015 опубліковано заяву Голови Верховної Ради Гройсмана В.Б. щодо інформації про намагання здійснення підкупу народних депутатів України від фракції «Самопоміч» напередодні голосування щодо конституційних змін.

/ фото прес-служби «Самопомочі»

Пов`язані новини