Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно екс-директора фіктивного підприємства «Телсі», якого підозрюють у пособництві колишньому керівництву ГПУ у заволодінні 69 млн грн бюджетних коштів.

Згідно матеріалів справи, обвинувачений упродовж 2013 року вчинив пособництво у заволодінні бюджетними коштами, призначеними на поточний ремонт приміщень Генеральної прокуратури України, передає прес-служба ГПУ.

За повідомленням ГПУ, дії підозрюваного кваліфіковані за статтями щодо «організації придбання особою суб’єкта підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності, що заподіяло велику матеріальну шкоду державі», «пособництво заволодінню чужим майном в особливо великих розмірах, скоєному шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, а саме у сприянні вчиненню вказаного злочину іншими співучасниками наданням засобів, усуненням перешкод та заздалегідь обіцяним переховуванням слідів злочину і грошових коштів, здобутих злочинним шляхом».

Зауважується, що п’ять співучасників цього злочину вже засуджено. Вироки вступили в силу. На даний момент триває розслідування стосовно інших співучасників вчинення злочину. 

Нагадаємо, що 23 червня слідчі Генеральної прокуратури України затримали сина екс-депутата Верховної Ради Юрія Крука Бориса. Його підозрюють у розкраданні 69 млн держкоштів спільно з екс-генпрокурором Віктором Пшонкою.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile