Генеральна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно двох колишніх працівників полку «Беркут» щодо розгону акції протесту на Майдані 29 та 30 листопада 2013 року.

Генеральна прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно двох колишніх працівників полку «Беркут» щодо розгону акції протесту на Майдані 29 та 30 листопада 2013 року.

Про це повідомив речник Генпрокуратури Андрій Лисенко у Facebook.

За його словами, обвинувальний акт щодо двох колишніх «беркутівців» Генпрокуратура направила до Шевченківського райсуду Києва 11 вересня. Лисенко зазначив, що один з підозрюваних досі працює в поліції.

«Вказані особи обвинувачуються у перевищенні влади та службових повноважень, що супроводжувалось болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями, за відсутності ознак катування, вчиненому групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 365 КК України); незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів службовою особою, вчиненому групою осіб (ч. 1 ст. 28, ст. 340 КК України); складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України)», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 11 липня цим екс-«беркутівцям» повідомили про підозру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Справа Майдану»: суд над екс-«беркутівцями», допит Януковича, кримінальні провадження щодо колишніх посадовців, конфлікт в ГПУ — що ми знаємо про найгучніші судові процеси в історії України.

Раніше до суду вже спрямували обвинувальні акти щодо 9 екс-«беркутівців» та начальника управління громадської безпеки головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Наприкінці травня чотирьом екс-співробітникам київського «Беркуту» вручили підозри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Все одно обрав би службу в «Беркуті» — обвинувачений у розстрілах Небесної сотні

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile