Життя

ГПУ не бачить складу злочину у справі проти Яценюка

Життя/ГПУ не бачить складу злочину у справі проти Яценюка
Зберегти
Вигляд

Генеральна прокуратура України не висуває будь-яких звинувачень на адресу прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, а кримінальне провадження щодо отримання хабара було зареєстровано за рішенням суду.

Про це повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає «Інтерфакс-Україна».

«У нас було звернення про депутата Капліна з повідомленням, що нібито мали місце такі обставини. Воно було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Після цього прокуратура викликала Капліна до нас на допит, щоб він дав роз’яснення щодо тих обставин, про які він повідомляв в зверненні. На жаль, на наші запрошення він не відреагував, пояснень не надавав», – повідомив Куценко.

Крім того, за словами прокурора, для надання свідчень в прокуратуру також викликали позафракційного депутата, члена парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Дмитра Добродомова, який подав до Генпрокуратури відповідний запит, але і він не з'явився.

Також Куценко підкреслив, що прокуратура зареєструвала це провадження не самостійно, а за рішенням суду.

«Воно як тільки прийшло до нас в прокуратуру, то прокурори вже побачили в ньому відсутність складу злочину, але суд прийняв рішення зобов'язати нас його зареєструвати. Тобто будь-яких звинувачень Арсенію Яценюку нашого боку не було», – додав прокурор.

Нагадаємо, що досудове розслідування в рамках кримінального провадження ведеться за фактом отримання «неправомірної вигоди в розмірі трьох мільйонів доларів» за призначення на посаду голови Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення України (КРРТ) Володимира Іщука.

Пов`язані новини