Життя

ГПУ почала кримінальне провадження проти посадовців ЗСУ через збитий Іл-76

Життя/ГПУ почала кримінальне провадження проти посадовців ЗСУ через збитий Іл-76
Зберегти
Вигляд

Головним управлінням нагляду за додержанням законів у військовій сфері розпочато кримінальне провадження стосовно посадовців Збройних Сил України та Оперативного штабу управління антитерористичною операцією Антитерористичного центру при СБУ, з вини яких 14 червня у Луганську загинули 49 військовослужбовців, знищено літак Іл-76, озброєння та військове майно. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

«Встановлено, що 14 червня о 00 год. 13 хв. для забезпечення антитерористичної операції, яка проводиться у Донецькій та Луганській областях, із Дніпропетровська в Луганськ вилетів військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого перебували 40 військовослужбовців 25 повітряно-десантної бригади, 9 членів екіпажу 25 окремої бригади військово-транспортної авіації, військова техніка та інше військове майно. 

Як з’ясувалося, службові особи Збройних Сил України та Оперативного штабу управління антитерористичною операцією проігнорували наявну інформацію про активізацію діяльності терористичних угруповань поблизу аеропорту міста Луганська, а також перебування на їхньому озброєнні переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК), та не вжили заходів щодо безпечної посадки літака в районі проведення антитерористичної операції», - йдеться у повідомленні.

 

Фото: REUTERS

Пов`язані новини