Політика

ГПУ порушила справу проти Ківалова через заклики до сепаратизму (документ)

Політика/ГПУ порушила справу проти Ківалова через заклики до сепаратизму (документ)
Зберегти
Вигляд

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти позафракційного депутата Верховної Ради Сергія Ківалова за підозрою у закликах до сепаратизму в Одеській області.

Про це йдеться у запиті ГПУ до Національної спілки журналістів, який опублікувала правник Тетяна Котюжинська у Facebook, передає УП.

«Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні … за фактом поширення у друкованих та електронних засобах масової інформації закликів до повалення конституційного ладу України шляхом зміни форми державного устрою та правління, меж території і державного кордону», – йдеться у документі.

Генпрокуратура говорить про статтю Ківалова «Настало время готовить Конституцию для Одесчины», яку він опублікував 1 вересня 2014 року у газеті «2000». 

Відомство звернулося до Національної спілки журналістів з проханням надати список всіх діючих у 2013-2015 роках журналістів України та їх контакти; контакти журналістів, які у цей період часу офіційно співпрацювали з Ківаловим і друкували його статті чи статті про нього.

ГПУ також просить надати списки сайтів та друкованих видань, які передрукували вказану статтю Ківалова; а також навести коментарі користувачів, які сприйняли статті Ківалова як заклик до сепаратизму.

 

 

 

Пов`язані новини