Працівники поліції у селі Ходосівка Києво-святошинського району під час сутичок між чотирма чоловіками та журналістом «5 каналу» не забезпечили належної охорони громадського порядку, що призвело до тілесних ушкоджень журналіста

Працівники поліції у селі Ходосівка Києво-святошинського району під час сутичок між чотирма чоловіками та журналістом «5 каналу» не забезпечили належної охорони громадського порядку, що призвело до тілесних ушкоджень журналіста.

Про це повідомила прес-секретарка генпрокурора Лариса Сарган.

За її словами, прокуратура Київської області зареєструвала кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників поліції.

Сарган додала, що у цій справі доручено призначити судово-медичну експертизу для визначення отриманих потерпілими тілесних ушкоджень, провести допит потерпілих, провести з потерпілими слідчі експерименти для відтворення обставин події за участю судово-медичного експерта.

Нагадаємо, що 31 травня поліція повідомила про побиття невідомими журналіста «5 каналу». Тоді зазначалося, що журналіст проекту «Стоп Корупції» проводив розслідування.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: