УКРАЇНА

ГПУ проводить обшуки в НАБУ за фактом прослуховування прокурора Колесника – Ситник

УКРАЇНА/ГПУ проводить обшуки в НАБУ за фактом прослуховування прокурора Колесника – Ситник
Зберегти
Вигляд

Обшуки в Національному антикорупційному бюро України проводили за фактом нібито незаконного прослуховування фігурантів у справі заступника прокурора Київської області Олександра Колесника.

Про це розповів глава НАБУ Артем Ситник, передає «РБК-Україна».

«Обшук проходив за фактом нібито незаконного прослуховування фігурантів у «справі цукрового прокурора» (заступника прокурора Київської області Олександра Колесника, його підозрюють у махінаціях з цукром на суму в 300 млн гривень – ред.). Це виробництво ГПУ почало у квітні 2016 року, як раз в той момент, коли в публічній площині почалися дискусії щодо того, щоб НАБУ змогло самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку. Це виробництво спочатку незаконно зареєстровано, тому що ми самі не знімаємо інформацію, ми це робимо через СБУ», – заявив Ситник.

За його словами, представники ГПУ на чолі з керівником одного із департаментів Володимиром Гуцуляком прийшли в НАБУ з обшуком на підставі рішення Печерського суду.

«Рішення суду було абсолютно неконкретним і невмотивованим. Це виробництво я пов'язую виключно з тим, щоб не допустити позитивного голосування в Раді за цей законопроект (який дозволяє НАБУ самостійно прослуховувати чиновників – ред.)», – сказав голова бюро.

Він також заявив, що НАБУ передало співробітникам ГПУ документи, які вказують, що ті обставини, на які вони посилаються, не відповідають дійсності.

«Ми з їх керівником попили кави, і він особисто отримав цю довідку. Я вже неодноразово заявляв про те, що такі штучні виробництва будуть постійно супроводжувати нашу роботу, і ми сприймаємо це як опір нашій роботі. Але це ще один аргумент на користь того, що нам потрібно надати можливість самостійно знімати інформацію з каналів зв'язку. Ми очікуємо подальшого опору нашій роботі, але ми до нього готові. Нас це не зупинить. Ми і САП будемо продовжувати слідство у справі цукрового прокурора», – сказав Ситник.

Нагадаємо, раніше у п'ятницю Генпрокуратура намагалася провести обшуки в НАБУ.

Пов`язані новини