УКРАЇНА

ГПУ розслідує факт привласнення службовцями «Укрзалізниці» майже 50 млн держкоштів

10 лютого, 2017 21:22
УКРАЇНА/ГПУ розслідує факт привласнення службовцями «Укрзалізниці» майже 50 млн держкоштів
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Київської області здійснює досудове розслідування за фактом привласнення державних коштів в особливо великих розмірах службовими особами регіональної філії Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця». Зокрема, йдеться про суму майже 50 млн гривень

Прокуратура Київської області здійснює досудове розслідування за фактом привласнення державних коштів в особливо великих розмірах службовими особами регіональної філії Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця». Зокрема, йдеться про суму майже 50 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Згідно з повідомленням, за процесуального керівництва прокуратури Київської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального Кодексу України.

«Установлено, що протягом 2015-2016 років службові особи регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця», діючи всупереч інтересам служби, зловживаючи своїм службовим становищем, перебуваючи у змові з керівництвом низки фіктивних приватних підприємств, привласнили державні кошти у сумі майже 50 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на підставі ухвали суду 9 лютого 2017 року працівниками прокуратури Київської області спільно зі співробітниками Служби безпеки України було проведено 5 санкціонованих обшуків у Харкові.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини