Слідчі проводять обшуки в приватних будинках екс-глави адміністрації президента Андрія Клюєва і екс-заступника секретаря РНБО України Володимира Сівковича.

Про це в коментарі Громадському повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

«Так, дійсно, слідчі проводять обшуки», – сказала Сарган, додавши, що наразі не може повідомити деталей справ, за якими проводять обшуки.

Разом з тим, прес-секретар генпрокурора повідомила, що слідчі спочатку переплутали будинки і потрапили до маєтку Олега Ляшка.

«На фотографіях, які виставили у Ляшка видно, що ніхто не ламав двері, ніхто танками не в’їжджав у його маєток. Вибачилися – да, помилилися адресою, не туди зайшли», – сказала Сарган.

Пізніше на сайті Генеральної прокуратури з'явилося повідомлення про проведення слідчих дій у в житловому будинку, який належить Клюєву.

За інформацією відомства, під час слідства, 1 червня 2016 року, з метою відшукання речей і документів, що мають значення у виробництві і встановленні місцезнаходження підозрюваного Клюєва, суддею Печерського районного суду Києва було надано дозвіл на проведення обшуку в житловому будинку, який за даними реєстраційної служби належить йому і розташований в селіщі міського типу Козин Обухівського району Київської області.

Головне слідче управління Генпрокуратури проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні від 7 жовтня 2014 по підозрою Андрія Клюєва та інших осіб у вчиненні кримінальних злочинів за частиною 3 статті 27 «організатор злочину», статтею 340 «незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій», частиною 2 статті 365 «перевищення влади або службових повноважень співробітником правоохоронного органу» Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше депутат Андрій Лозовий повідомив, що ГПУ помилково прийшла з обшуком до Ляшка.

Поділитись: