Генпрокуратура викликає підозрюваного народного депутата України Ігоря Мосійчука для отримання копії обвинувального акту та матеріалів досудового розслідування, повідомляється на сайті ГПУ.

Як зазначається, крайній строк, у який депутат повинен прибути до Генпрокуратури — 25 квітня.

«З огляду на те, що починаючи з 22 жовтня 2015 року підозрюваний Мосійчук та його захисники жодного разу не прибули до слідчого для ознайомлення із матеріалами кримінального провадження, рішенням суду строк ознайомлення останніх обмежено та зобов’язано виконати вимоги статті 290 КПК України до 25 квітня 2016 року», — сказано у повідомленні.

У відомстві нагадали, що 22 жовтня 2015 року завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою Мосійчука у вчиненні хуліганстві та погрозі або насильстві щодо службової особи, у втручанні в діяльність судових органів, у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою.

Нагадаємо, 17 вересня 2015 року на засіданні парламенту генеральний прокурор України Віктор Шокін попросив Раду зняти недоторканність з Мосійчука, звинувативши його у вимаганні хабаря.

Пізніше Мосійчук підтвердив, що озвучував під запис розцінки для депутатських запитів.

11 березня суд відмовив ГПУ в повторному арешті Мосійчука.

/фото Громадське/

Поділитись: