УКРАЇНА

ГПУ викликала на допит екс-першого заступника генпрокурора Кузьміна

7 серпня, 2018 16:52
УКРАЇНА/ГПУ викликала на допит екс-першого заступника генпрокурора Кузьміна
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура України викликала на допит колишнього першого заступника генпрокурора Віктора Пшонки Рената Кузьміна, якого підозрюють у захопленні державної земельної ділянки рекреаційного призначення, самовільній забудові та інших злочинах.

Генеральна прокуратура України викликала на допит колишнього першого заступника генпрокурора Віктора Пшонка Рената Кузьміна, якого підозрюють у захопленні державної земельної ділянки рекреаційного призначення, самовільній забудові та інших злочинах.

Про це повідомляє речниця генпрокурора Лариса Сарган у Twitter.

«На допит до ГСУ ГПУ викликається екс-заступник Генпрокурора Р.Кузьмін як підозрюваний у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні ряду крим.правопорушень. Дати викликів — 09, 13, 17 та 20 серпня 2018 р.», — написала вона.

Крім того, на сайті Генпрокуратури опублікована повістка Кузьміну, в якій йдеться, що екс-перший заступник генпрокурора має прийти на допит 9 серпня о 10:30 у Головне слідче управління ГПУ за адресою: місто Київ, Кловський узвіз, 36/1.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року Кузьміну було оголошено про підозру у вчиненні службових та інших злочинів. Також його оголосили в розшук.

Встановлено, що у період 2008-2010 років Кузьмін, діючи за попередньою змовою з іншими посадовцями, вчинили самовільне протиправне захоплення державної земельної ділянки рекреаційного призначення площею 1,0457 га на території ДП «Комплекс відпочинку «Пуща-Водиця».

Також вони самовільно почали незаконне будівництво житлового будинку площею 1068 кв. м та прилеглих споруд на цій ділянці.

Крім того, підозрюваний незаконно «набув у власність» це майно, яке у 2010 році мало ринкову вартість майже 8,4 млн грн.

 

Пов`язані новини