Політика

ГПУ висунула проти Азарова ще одне звинувачення

Політика/ГПУ висунула проти Азарова ще одне звинувачення
Зберегти
Вигляд

Генеральна прокуратури висунула ще одне звинувачення проти колишнього прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

Як повідомляє прес-служба відомства, його підозрюють у зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки у зв’язку із незаконним рішенням припинити перевірку підприємства «Антонов». Тоді як урядова міжвідомча група виявила суттєві порушення бюджетного законодавства у його діяльності.

«Грошові кошти, отримані внаслідок комерційного використання літаків «Руслан» залишалися на рахунках двох іноземних компаній та представника зазначеного державного підприємства і використовувалися ними на власний розсуд», – повідомили у відомстві.

В результаті таких дій Азарова та також невжиття заходів щодо визначення за державою корпоративних прав на дивіденди країні заподіяно збитків на суму понад 37 мільйонів гривень.

«Судом задоволено клопотання прокуратури щодо обрання відносно М. Азарова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», - повідомили у ГПУ.

Раніше СБУ оголосила Азарова у розшук за перевищення повноважень. У січні цього року Інтерпол оголосив колишнього прем'єра разом з екс-президентом Віктором Януковичем в міжнародний розшук.

Пов`язані новини