Життя

Грабовський отримував листи з погрозами – адвокат Соколовська

Життя/Грабовський отримував листи з погрозами – адвокат Соколовська
Зберегти
Вигляд

Адвокат Юрій Грабовський отримував листи з погрозами, які містили порошкоподібні речовини. Про це в ефірі Громадського повідомила захист російського спецпризначенця Євгєнія Єрофєєва Оксана Соколовська.

«Були направлені йому листівки з погрозами. Про факт отримання цих листівок ним були подані відповідні заяви, які до цього часу залишилася без уваги. Не здійснено жодних дій направлених на виявлення автора цих листівок з відповідними порошкоподібними речовинами, які містили ці листи», - заявила вона.

Окрім того, вона розповіла, що з квартири Грабовського зникли його зброя та особисті речі про що він також подав відповідні заяви.

«Україна в особі перших, скажімо так, посадових осіб держави повинна здійснити всі можливі дії та відкрито розслідувати всі обставини, пов’язані з вбивством колеги», - зазначила Соколовська.

Раніше Соколовська розповіла, що їй загрожує небезпека з боку людей, які вбили її колегу, адвоката Юрія Грабовського.

Нагадаємо, що сьогодні колишнього адвоката російського спецпризначенця Алєксандрова Юрія Гравбовського знайшли вбитим. Військова прокуратура повідомила, що один з підозрюваних вказав місце знаходження тіла адвоката.

9 березня Голосіївський суд переніс розгляд справи Єрофеєва і Александрова через те, що на засідання не з’явився один з адвокатів. Пізніше, управління поліції України в Одеській області оголосило про розшук зниклого Грабовського.

СБУ заявила про затримання причетного до зникнення Юрія Грабовського. За словами головного військового прокурора Анатолія Матіоса, основною версією зникнення адвоката вважається інсценування викрадення.

/ фото facebook.com/ov.sokol

Пов`язані новини