Світ

Графік візиту Ердогана до Німеччини скоригували через «проблеми безпеки»

29 вересня, 2018 19:51
Світ/Графік візиту Ердогана до Німеччини скоригували через «проблеми безпеки»
Зберегти
Вигляд
Графік останнього дня візиту до Німеччини президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана змінили через «проблеми безпеки і політичні розбіжності».

Графік останнього дня візиту до Німеччини президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана змінили через «проблеми безпеки і політичні розбіжності».

Про це повідомляє німецьке агентство DPA.

Після сніданку з канцлеркою Ангелою Меркель, Ердоган вирушив в Кельн, де він планує відкрити нову центральну мечеть в місті, «навколо будівництва якої виникли кілька скандалів».

Плани щодо відкриття мечеті «під відкритим небом» були скасовані ввечері 28 вересня владою міста Кельн через «міркування безпеки».

У заяві міськадміністрації сказано, що церемонія відкриття відбудеться, однак присутніми на ній можуть бути «тільки запрошені гості». У той час, як «широку громадськість не допустять до мечеті».

Поряд з мечеттю встановили значний периметр безпеки. Кілька тисяч працівників поліції патрулюють місто.

Планується, що Ердоган виголосить промову під час відкриття мечеті, яка займе близько 15-20-хвилин. У промові лідер зосередиться на питанні «німецько-турецької дружби».

Окрім того, була перенесена зустріч Ердогана з головою уряду регіону Північний Рейн-Вестфалія Арміном Ласшетом. Зустріч планувалось провести у в замку містечка Ван, натомість її перенесли до аеропорту Кельна.

Нагадаємо, у Кельні в січні 2018 року тисячі курдів влаштували акцію протесту проти операції Туреччини у Сирії.

Пов`язані новини