Життя

Гравці «Металурга» гратимуть в хороших командах - Ярмоленко

Життя/Гравці «Металурга» гратимуть в хороших командах - Ярмоленко
Зберегти
Вигляд

У п'ятницю, 4 грудня, київське «Динамо» матчем проти запорізького «Металурга» завершило перше коло Чемпіонату України з футболу.

Поєдинок закінчився із рахунком 0-6 на користь киян, однак футболістам після матчу весело зовсім не було. Як відомо, з футбольної мапи України зникає ще один клуб. Поєдинок проти київського «Динамо» став останнім для гравців і тренерів запорізького «Металурга».

«Останнім повідомленням з клубу було те, що всім треба звільнятися після матчу з «Динамо». Приходити і писати заяву на звільнення. Це стосується не тільки гравців і тренерів, але і всіх працівників клубу. 17 грудня – останній день існування «Металурга», так як йде процес ліквідації» - заявив на післяматчевій прес-конференції головний тренер запоріжців Анатолій Чанцев.

Лідер «Динамо» Андрій Ярмоленко у свою чергу підтримав гравців запорізького «Металурга» після матчу.

«Я думаю, ми заслужено перемогли, адже всю гру контролювали м'яч. В принципі, ця перемога далася легко, але потрібно розуміти, що проти нас грали молоді хлопці, які роблять тільки перші кроки у футболі. Думаю, в майбутньому вони будуть грати в хороших командах, але поки видно, що їм важко - на одному характері далеко не заїдеш» - резюмував гравець киян Андрій Ярмоленко

Пов`язані новини