УКРАЇНА

Гройсман доручив створити комісію з розслідування обставин пожежі в будинку для літніх людей

УКРАЇНА/Гройсман доручив створити комісію з розслідування обставин пожежі в будинку для літніх людей
Зберегти
Вигляд

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив терміново створити комісію для вивчення обставин пожежі, що сталася в ніч на 29 травня на території приватного будинку в селищі Літочкі Броварського району Київської області, де було організовано тимчасове проживання літніх людей, та в результаті пожежі загинули 17 осіб.

«Комісію очолить віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко. Сьогодні ж комісія заслухає представників МВС, ДСНС, Київської ОДА, які працювали на місці трагедії», — йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою Кабінету міністрів України.

Комісія почне засідання о 13.00 29 травня.

Згідно з повідомленням прес-служби Кабміну, про заходи, вжиті на місці пожежі, і про створення комісії проінформований також президент України Петро Порошенко.

Гройсман висловив співчуття сім'ям загиблих у пожежі.

«Від імені уряду прийміть мої щирі співчуття у зв'язку зі страшною трагедією, яка завдала непоправних втрат», — йдеться в повідомленні.

Співробітники Національної поліції затримали засновникаорганізації, яка займалася наданням притулку для літніх людей в селі Літочки Броварського району.

Пов`язані новини