Прем'єр-міністр Володимир Гройсман облаяв нецензурною лексикою віце-прем’єра Геннадія Зубка під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Це сталося після того, як Зубко відмовився звітувати перед позафракційним депутатом Олегом Мусієм щодо ситуації, яка склалася навколо пожежі терикону під Львовом. Розмову можна було почути під час прямої трансляції парламентського засідання.

«Якщо ти ще раз так скажеш, я тебе вижену на*** звідси», — сказав Гройсман на адресу Зубко.

Пізніше Зубко сказав, що інцидент був зумовлений надлишковою емоційністю. «Я думаю, це надлишкова емоційність, яка не повинна була мати місце в урядовій ложі», — сказав віце-прем’єр, передає «Українська правда».

При цьому він відмовився коментувати слова Гройсмана. Зубко розповів, що після засідання в Раді поговорив із Гройсманом щодо ситуації довкола терикону на Львівщині.

Говорячи про проблему терикону, Зубко зазначив, що горіння там виникло ще у 2015 році. За той час пожежникам вдалося значно зменшити площу гасіння, однак із липня цього року роботи було припинено через заборгованість «Львівської вугільної компанії». Саме їй належить терикон.

Згідно наказу «Про затвердження загальних правил поведінки державного службовця», урядовець повинен, зокрема, «додержуватися загальновизнаних етичних норм поведінки,  культури  спілкування, уникати нецензурної лексики, не допускати  використання підвищеної інтонації під час спілкування».

Поділитись: