УКРАЇНА

Гройсман підтримав главу «Укрзалізниці» у конфлікті з міністром Омеляном

25 січня, 2017 13:23
УКРАЇНА/Гройсман підтримав главу «Укрзалізниці» у конфлікті з міністром Омеляном
Зберегти
Вигляд
Прем'єр вказав Омеляну на те, що його досвід не можна порівняти з досвідом глави «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду підтримав главу «Укрзалізниці» Войцеха Балчуна в конфлікті з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

Перед цим в ході засідання Кабміну Омелян і Балчун обмінялися критичними висловлюваннями щодо їх дій на своїх посадах, передає «Інтерфакс-Україна».

У свою чергу, прем’єр закликав до конструктивної роботи в сфері інфраструктури та транспорту, при цьому вказавши Омеляну на те, що його досвід не можна порівняти з досвідом Балчуна.

«Ви не стикалися з цим, у вас, на превеликий жаль, немає експертних знань в залізниці. Міністр – це дуже серйозна посада, він зобов'язаний підтримати і привести до успіху. Міністр не може дозволяти собі особистих відносин щодо підлеглого», – сказав Гройсман.

Він додав, що не може дозволити, щоб особистий конфлікт між Омеляном і Бальчуном став на заваді у розвитку «Укрзалізниці». Тому компанія виведена зі сфери підпорядкування Мінінфраструктури.

Перед цим під час засідання міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що боротьба з корупцією в «Укрзалізниці» не відбувається. 

Раніше повідомлялося, що голова «Укрзалізниці» Балчун заявив про саботаж з боку Мінінфраструктури.

Міністр інфраструктури Омелян розкритикував роботу голови «Укрзалізниці», нагадавши про те, що в ході роботи номінаційного комітету, коли відбиралася кандидатура Балчуна, він був проти неї.

Нагадаємо, Кабмін відібрав у Мінінфраструктури управління «Укрзалізницею».

Пов`язані новини