Політика

Громадська рада Сватового: підрядники відмовляються ремонтувати школи

Політика/Громадська рада Сватового: підрядники відмовляються ремонтувати школи
Зберегти
Вигляд

29 жовтня на військових складах у місті Сватово, що на Луганщині, сталася масштабна пожежа внаслідок вибухів боєприпасів. Чотири людини загинули, пошкоджено багато будівель. Пройшов майже місяць, але містяни досі не можуть повернутися до нормального життя.

«В переліку найбільш постраждалих об’єктів була школа мистецтв і середня школа номер 8. Кошти держава виділила, але на сьогоднішній день ще не знайшли підрядника. Люди цим обурені», - заявила заступник голови Громадської ради при Сватівський райдержадміністрації Олена Карауш.

За її словами, підрядники відмовляються ремонтувати пошкоджені будівлі. Відповідальним за це Олена Карауш вважає начальника відділу культури міста Сватово.

Кабінет міністрів виділив понад 52 мільйонів гривень на відновлення інфраструктури. Водночас міський голова Євген Рибалко заявив, що ці гроші досі не надійшли до міського бюджету. Наразі голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георій Тука на відновлення інфраструктури передав 760 тисяч гривень з обласного бюджету.

/Громадське.СХІД

Пов`язані новини