УКРАЇНА

Громадське долучилося до збору книжок для дитячих бібліотек

28 грудня, 2017 13:42
УКРАЇНА/Громадське долучилося до збору книжок для дитячих бібліотек
Зберегти
Вигляд
Мета акції — зібрати 100 тисяч сучасних українських книжок для 500 бібліотек, і кожен може долучитись.

Громадське долучилося до збору книжок для дитячих бібліотек в рамках святкової акції. Її мета — зібрати 100 тисяч сучасних українських книжок для 500 бібліотек, і кожен може долучитись.

Щоб взяти участь, потрібно придбати акційну наліпку в будь-якому відділенні «Нової пошти» за 5 гривень. Отримані кошти фонд галеристки Дарини Жолдак витратить на купівлю книжок від українських видавництв. Акція продовжиться до кінця року.

Спеціальну наліпку для акції намалювала Ольга Селіщева, молода художниця з Харкова, відома вдома та за кордоном своїми графічними проектами.

Фонд Дарини Жолдак разом з 200 бібліотеками розробляє експериментальні програми для того, щоб збільшити відвідуваність бібліотек та заохочувати дитяче читання.

«Ми працюємо над тим, щоб зацікавлювати дітей читанням в ігровій формі, стимулювати їх творчі навички, знайомити їх з цікавими книжками без примусу. Для винагороди активних бібліотек ми обиратимемо актуальні видання, що здобули визнання у професійному середовищі та мають попит серед батьків й дітей. Також ми продовжуємо приймати на склад Фонду україномовну літературу від організацій та приватних дарувальників, тож передати книжки бібліотекам може кожен охочий», — зазначила керівник «Фундації Дарини Жолдак» Олександра Кольцова.

Громадське  залучилося до акції з підтримки дитячого читання в якості інформаційного партнера, оскільки місія організації — бути інформаційним майданчиком для розвитку сталого суспільства та активних людей.

Пов`язані новини