Життя

Громадське не ухвалювало рішення про фінансування місцевого медіа у Києві та Херсоні (ЗАЯВА)

Життя/Громадське не ухвалювало рішення про фінансування місцевого медіа у Києві та Херсоні (ЗАЯВА)
Зберегти
Вигляд

З соціальних мереж нам стало відомо про створення ініціативи «Громадське Київ». Жодних офіційних пропозицій про партнерство до нас не надходило. Громадським не ухвалювалося рішення про фінансування проекту. Ми також не надавали згоди на використання бренду та логотипу Громадського.

Крім того, у зв'язку із численними запитами та зверненнями інформуємо, що ініціатива «Громадське телебачення Херсон» не має жодного стосунку до нашої організації та/або партнерської мережі Hromadske.Network.

Ми ніколи не проводили переговорів, зустрічей із представниками цієї ініціативи, на наші неодноразові звернення ми не отримали жодної реакції.

Згідно проведених консультацій з представниками громадських організацій та журналістами Херсону, ми виявили ознаки того, що проект «Громадське телебачення Херсон» створений для розповсюдження позитивної інформації про діяльність народного депутата Гордєєва (БПП).

Ми вважаємо подібні спроби політичних комунікацій в громадянському суспільстві неприпустимими та звертаємось до всіх причетних до цієї організації осіб із вимогою використати весь наявний вплив для припинення такої діяльності.

В партнерську мережу Громадського (Hromadske.Network) можуть входити виключно громадські організації з регіонів України, що здійснюють журналістську діяльність, незалежну від політиків та поділяють і дотримуються стандартів редакційної політики Громадського.

Громадське

Пов`язані новини