Політика

Громадське Off-the-record: Кого з кандидатів підтримують ЗМІ?

Політика/Громадське Off-the-record: Кого з кандидатів підтримують ЗМІ?
Зберегти
Вигляд

Журналісти Мустафа Найєм та Сергій Лещенко в межах нового проекту Громадського Off the records говорять про те, які телеканали будуть підтримувати найбільш вірогідних, згдіно з останніми соцопитуваннями, претендентів на президентське крісло.

Найєм: Петра Порошенка буде підтримувати '5' канал, бо це є його канал. Його буде підтримувати телеканал Інтер, це вже зрозуміло. Тому що під пропори Петра Порошенка 'злився' Віталій Кличко, який вважається людиною, яку підтримує Дмитро Фірташ.

Лещенко: Таємна віденська зістріч Фірташа, Льовочкіна, Кличка та Порошенка зіпсувала імідж Порошеку.

Найєм: Я так розумію, що Петра Порошенка також може підтримати телеканал ЗІК. Телеканал, який наближений до партії 'УДАР'. Ми пам'ятаємо, що його головний продюсер Добродомов балотувався за списками 'УДАРу' в 2012 році.

Лещенко: Я думаю, що '1+1' залишиться з Юлією Тимошенко, тому що Ігор Коломойський потрапив до нинішньої політичної команди, яка представлена партією 'Батьківщина', і він потрапив туди після переговорів з Тимошенко. Тимошенко зараз з Коломойським та Ахметовим – союзники, а з Фірташем – вороги. А телеканал 'Україна' невідомо, як себе поведе. З одного боку, Ахметову вигідно, щоб Порошенко не переміг. А з іншого – він продовжує шантажувати центральний уряд тим, що він не придушує ті сепаратистські прояви, які існують в Донецьку, таким чином показуючи Києву: 'Ви без мене нічого не вирішите'.

Найєм: Я думаю, холдинг '1+1' також буде маневрувати, тому що, знаючи Коломойського, він наврядчи покладе всі яйця в одну корзину. Дуже цікава історія з каналом 'Україна', я так розумію, вони будуть підтримувати Юлію Тимошенко. І це видно з позиції, яку зараз займає партія щодо свого кандидата Михайла Добкіна. 

Пов`язані новини