Сьогодні на врученні Національної премії «Інновація в освіті 2016» Громадське телебачення отримало нагороду в номінації «Кращий телеканал, який висвітлює тему освіти».

На врученні Національної премії «Інновація в освіті 2016» , 6 червня, Громадське телебачення отримало нагороду в номінації «Кращий телеканал, який висвітлює тему освіти».   

«Мені дуже приємно, що Громадське отримало цю нагороду. Ми завжди зауважували, що завдання нашої команди – не лише фіксувати вже наявні проблеми, але й показувати шляхи їх вирішення, не обмежуватися сьогоденням, а підштовхувати розвиток, – зазначила Наталка Гуменюк, голова ГО «Громадське телебачення». 

Вона також підкреслила, що у «вирі всіх політичних подій нашу ініціативу помітили. Приємно отримати відзнаку за те, що ми показуємо прагнення людей до навчання».

Серед інших переможців було відзначено кращий он-лайн проект — lingual skills, кращий експерт у сфері освіти – Володимир Співаковський та інші.

Всеукраїнська премія створена за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Місія премії — виявити, відзначити та проінформувати суспільство про кращих особистостей та організації, які стали новаторами у сфері освіти та зробили вагомий вклад у розвиток людського капіталу України.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: