УКРАЇНА

Громадське побудувало нову студію

5 вересня, 2017 14:06
УКРАЇНА/Громадське побудувало нову студію
Зберегти
Вигляд
У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

У новому телевізійному сезоні всі прямоефірні програми Громадського виходитимуть з оновленої студії.

Перелік програм включає: Громадське.Реформу, Громадське.Крим, Громадське.Схід та Громадське.Світ. Але в новому сезоні також будуть сюрпризи.

Ведучий програми «Громадське. Світ» Володимир Єрмоленко у новій студії

Дизайн нової студії робила команда молодих київських архітекторів Round. Стриманий стиль, без традиційних для інформаційного телебачення яскравих неонових елементів підкреслює головний елемент інтер’єру — відео-стіну розміром 5,4х1,9 метри та основну ідею Громадського — фокус на історії.

Будівництво нової студії здійснювала будівельна компанія «Неокон». Під час будівництва, окрім реалізації дизайну, підвищили функціональність вікон із панорамним видом на Київ — на них установили розсувну світлозахисну систему і тепер вікна можна тримати відкритими під час ефіру і вдень, і вночі.

Дизайн, будівництво і оновлене технічне, світлове та комп’ютерне оснащення коштувало 96 тисяч євро, профінансоване Шведським агентством міжнародного співробітництва (Sida).

Починаючи з 4 вересня зі студії у прямому ефірі виходитимуть усі профільні програми праймової лінійки Громадського: у понеділок о 21.00 «Реформа», у вівторок о 21.00 — «Світ», у середу о 21.00 — «Крим» і у п’ятницю о 21.00 — «Схід».

Богдан Кутєпов знімав процес будівництва і пропонує у своїй відеороботі подивитися, як трансформувалася студія Громадського за три роки існування телеканалу і як тривало будівництво цього літа.

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал Громадське Телебачення мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини