Кияни вдруге матимуть змогу побачити фільми циклу «Рани 360°» Громадського телебачення під час стартап саміту Seedstars CEE, який відбудеться 7 грудня.

Кияни вдруге матимуть змогу побачити фільми циклу «Рани 360°» Громадського телебачення під час стартап саміту Seedstars CEE, який відбудеться 7 грудня.

Ці фільми розказують історії військових, що воювали на сході та отримали важкі поранення. Фільми зняті за допомогою технології віртуальної реальності та стали однією з інновацій 2017 року для Громадського ТБ.

Переглянути фільм зможе кожен відвідувач стартап саміту Seedstars CEЕ, за адресою  вул. Шота Руставелі, 16а.

«Рани 360°» – це спільний проект з Йосифом Сивеньким, американським фотографом, документалістом, який був автором ідеї  фільмів з соціальною складовою за технологією 360°. Проект розказує глядачу три історії тяжко поранених військових та дає ефект занурення в їхнє життя.

Перша історія циклу розповідає про Вадима Ушакова та його дружину Альону, які понад рік борються за повернення Вадима до повноцінного життя після втрати багатьох розумових функцій, таких як мова, здатність ходити чи їсти.

Друга історія – про Романа Кубишкіна, добровольця, який втратив 90% лівої сторони мозку. Третя – про Сергія Романовського, офіцера українських збройних сил, у якого ампутована права нога, але який після реабілітації бере участь в змаганнях з тріатлону.

Саміт Seedstars CEЕ організований для підприємців та представників венчурних фондів з 22 країн світу та стартаперів з кількох країн. Вхід на саміт платний, вартість квитка 1040,00 грн.

«Рани 360°» - це перший експериментальний проект, знятий спільними силами Громадського та Йосифа Сивенького за допомогою VR-технологій. Фільми можна переглянути на комп'ютері, планшеті або смартфоні, однак максимальний ефект досягається за допомогою гарнітури віртуальної реальності.

Поділитись: