Це серія документальних фільмів, знятих за допомогою технології віртуальної реальності, що дозволяє відчути максимальну присутність на місці подій.

Громадське дає можливість учасникам Безпекової конференції у Ризі зануритися у реальність українських поранених солдат, які повернулися з фронту, показавши проект «Рани 360°».

Це серія документальних фільмів, знятих за допомогою технології віртуальної реальності, що дозволяє відчути максимальну присутність на місці подій. Фільми створені Громадським у співпраці з американським фотографом українського походження Йосипом Сивеньким, який кілька років поспіль знімав портрети поранених під час Революції гідності та бойових дій на Донбасі.

Проект «Рани 360°» представлять на дискусії «Альтернативи для України» за участі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та міністра закордонних справ Литви Лінаса Лінкявічуса. Тоді як відвідувачі можуть пережити цей досвід упродовж заходу 1 жовтня.

Ризька безпекова конференція – одна з найбільших дискусій, присвячених геополітичній ситуації в регіоні. Її учасники – міністри оброни, прем’єр-міністри, радники з безпеки, аналітики зі Східної Європи, країн Балтії, Британії, США, Канади. Організатор – Латвійська трансатлантична організація (LATO).  

Уже третій рік поспіль англомовна служба Hromadske International запрошена бути інформаційним партнером Ризької безпекової конференції. Співпраця з міжнародними заходами такого рівня унікальним для українських медіа.

У 2016-му Громадське проводило в Ризі дискусію про підтримку незалежних медіа в умовах дезінформації.  

Поділитись: