УКРАЇНА

Громадське стажуватиме учасників літнього набору Програми обмінів MDF

3 травня, 2018 22:43
УКРАЇНА/Громадське стажуватиме учасників літнього набору Програми обмінів MDF
Зберегти
Вигляд
Громадське телебачення надасть можливість стажування трьом учасникам літнього набору Програми міжредакційних обмінів Media Development Foundation.

Громадське телебачення надасть можливість стажування трьом учасникам літнього набору Програми міжредакційних обмінів Media Development Foundation.

Організатори Фонду розвитку ЗМІ оберуть серед кандидатів з усієї України журналістів, які матимуть можливість стажуватися у найкращих редакціях у червні та липні цього року.

Обраним учасникам програми MDF виплачуватимуть стипендію в розмірі $600 на місяць.

Аби потрапити на програму обміну необхідно:

  • мати не більше 5 років досвіду в журналістиці;
  • бути готовим поїхати в незнайомий регіон на 2,4, 6 або 8 тижнів;
  • мати бажання ділитись досвідом та отримувати нові знання;

Для участі у відборі треба надіслати листа до MDF, останній день подачі заявок — 17 травня.

Фонд Розвитку ЗМІ  або MDF – це громадська організація, створена журналістами української англомовної газети Kyiv Post з метою поліпшити стан речей в українській журналістиці через три основні види діяльності: розслідувальну та бізнес журналістику, журналістські обміни та спеціалізовані тренінги.

Організація об’єднує найкращих медіа-менеджерів, редакторів, журналістів та студентів України та світу.

Фонд Розвитку ЗМІ було засновано в 2013 році. Він активно співпрацює з Kyiv Post та ще понад 40 медіа та громадськими організаціями по всій Україні для досягнення спільних цілей.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти