hromadske трансформувало свої підрозділи з виробництва контенту та створило об’єднану редакцію. Тепер наш творчий колектив поділяється на блоки залежно від дистрибуції контенту — за них відповідають два заступники головного редактора. Така трансформація допоможе hromadske мати просту систему ухвалення рішень і прозору схему підпорядкування співробітників, що дозволить бути більш ефективними та оперативними.

Редакція сфокусується на виробництві власного контенту в різних форматах на всі платформи hromadske, зокрема новинна група робитиме акцент на ексклюзивних матеріалах.

hromadske також створює позицію операційного редактора. Людина на цій посаді контролюватиме своєчасну публікацію матеріалів на всіх платформах, займатиметься короткостроковим та оперативним плануванням, а також відповідатиме за новинну групу.

У планах розвитку об’єднаної редакції — збільшення кількості спеціальних кореспондентів та репортерів, які створюватимуть матеріали на важливі для нашої аудиторії теми, такі як політика, економіка, світ, культура, здоров’я, право та безпека, медицина, освіта та технології.

hromadske продовжує розвиватися, збільшує та покращує свою присутність на всіх digital-платформах, які визначені пріоритетними.

Контакти для зв`язку: [email protected]

Поділитись: