УКРАЇНА

Громадське Телебачення позивається про захист ділової репутації

13 листопада, 2017 14:50
УКРАЇНА/Громадське Телебачення позивається про захист ділової репутації
Зберегти
Вигляд
Позов заявлено до Антитерористичного центру, який офіційно підпорядковується Службі безпеки України.

ГО «Громадське телебачення» та Анастасія Станко подали позов про захист ділової репутації і спростування недостовірної інформації, поширеної на сторінці прес-центру штабу АТО в мережі Facebook 8 липня 2016 року.  

Позов заявлений до Антитерористичного центру, що офіційно підпорядковується СБУ, стосується заяви прес-центру АТО щодо роботи журналістів Громадського Анастасії Станко й Костянтина Реуцького на передовій лінії в місті Авдіївка влітку 2016 року.

Перше засідання призначено на 14 листопада 2017 року в Печерському районному суді міста Києва.

Прес-служба АТО звинуватила журналістів у порушенні правил роботи в зоні АТО. Але, після розслідування всіх обставин їхньої діяльності, робоча група в складі представників силових структур і професійних організацій дійшла висновку, що порушень не було, і поновила акредитацію обом журналістам Громадського 29 серпня 2016 року. До робочої групи, зокрема, входили представники СБУ, Міністерства оборони й Адміністрації президента.

Під час розслідування обставин роботи журналістів в Авдіївці також відбувалася медіація між Громадським і представниками силових відомств за допомогою ОБСЄ. У ній брали участь і представники незалежних медіа-організацій «Детектор медіа» та «ІМІ».

За результатами медіації сторони домовилися про низку конкретних дій, пов’язаних з відновленням ділової репутації журналістів Громадського й самої організації. Але протягом року представники державних органів домовленостей не дотримались. Ані представники Антитерористичного центру при СБУ, ані представники Міністерства оборони України так і не опублікували спростування недостовірної інформації, тому Громадське звернулося до суду з вимогою спростування.

Пов`язані новини