Онлайн-фестиваль «Інтерсіті live» відбудеться 18 квітня на Youtube каналі hromadske.ua. Це буде безперервна трансляція концертів, сюжетів та інтерв’ю про культурне життя українських міст. Початок о 13:00, долучитися до події можна тут.

Фактично одночасно з ініціативи місцевих організаторів працюватимуть десять локацій з онлайн-концертами у десяти містах України. Унікальність фестивалю — це міжміське сполучення культури у час карантину з моментальними зворотними реакціями публіки: відбуватиметься включення глядачів через Zoom. Також ви зможете надсилати ваші запитання, коментарі та SMS.

В програмі фестивалю: лайв-виступи гуртів та театральні перформанси, інтерв’ю із культурними діячами та представниками локальних культурних спільнот, а також трансляція кліпів та відеопрезентацій художніх студій, галерей та концертних майданчиків.

Лайв-сети від артистів:

  • Київ — Ofliyan, Sheetel & the Good Stuff, Марія і Магдалина (Marusia Ionova i Nadezhda Golubtsova, ЦСМ «ДАХ»);
  • Львів — Pavlo Gudimov, Паліндром, BRAT;
  • Тернопіль — Tik Tu;
  • Рівне — Аппекс;
  • Хмельницький — Сергій Присяжний (Мотор'Ролла), Шугар, KATE SOUL;
  • Вінниця — Jazz-Trio POLLUTION, THE HYPNOTUNEZ, Bushiko;
  • Дніпро — МС Брехунець, ТЧ, banned society;
  • Одеса — Alex Trip, Ocean Bloom;
  • Харків — Value, Мантра Керуака, КН.

«Інтерсіті Live організували, щоб підтримати локальні організації та культурні інституції, які знаходяться у стані рецесії, та створити спільний інформаційний простір для учасників та глядачів фестивалю з різних міст України. Карантин акумулює наші сили, але ще треба звідкись черпати натхнення. Така подорож між містами видається цікавою ідеєю» — коментує ідею створення фестивалю одна з організаторок Ляна Мицько з культурної агенції «Лінія Втечі».

Організаторами фестивалю є мистецьке об’єднання «PLAI» (Вінниця), культурна агенція «Лінія Втечі» (Львів), арт-простір Module (Дніпро), студія звукозапису «Шпиталь Рекордс» (Тернопіль), музичний — клуб More Music Club (Одеса), агенція kontrabass.promo (Київ), клуб «Живот» (Харків), міжнародний фестиваль Respublica FEST (Хмельницький) та громадська організація, яка займається підтримкою інді-артистів ManGust (Рівне).

За новинами проєкту можна слідкувати на його telegram-каналі.

А більше онлайнових подій ви можете знайти у нашій афіші.

Поділитись: