Оскільки фізично подолати кордони в умовах карантину дедалі важче, можна спробувати зробити це метафорично. hromadske запрошує на міжнародний транскордонний онлайн-концерт «Львів. Міські начерки» польського музиканта Куби Блокеша, який поєднає Польщу та Україну.

Митець виконає авторські пісні на вірші українських поетів, перекладені на польську Мацеєм Пьотровським. Вісь концерту це Львів — місто, важливе для обох народів, музично описане Блокешем, а поетично Андруховичем, Чубаєм, Савкою та Симоненком.

Дивіться та слухайте музичну мандрівку давнім та сучасним Львовом 15 травня о 20: 00 (польський час) / 21:00 (український час). В основі програми лежить сучасна українська поезія Юрія Андруховича, Мар’яни Савки, Василя Симоненка та Григорія Чубая, на слова якої Куба Блокеш написав музику.

Куба Блокеш — вокаліст, гітарист, композитор, бард, автор текстів. Був засновником музичних гуртів блюзового напрямку та співаком багатьох хорів — як класичних, так і музики госпел.

Онлайн-концерт — спільний проєкт «Культури на Карантині» та hromadske. Подію підтримують Польський інститут у Києві, Інститут Стратегії Культури (Львів) та Товариство Фольковисько.

Поділитись: