УКРАЇНА

Громадське запрошує журналістів до навчання у Німеччині

9 травня, 2018 20:11
УКРАЇНА/Громадське запрошує журналістів до навчання у Німеччині
Зберегти
Вигляд
З 2 по 6 липня відбудеться інформаційна поїздка до Німеччини (Берлін, Франкфурт, Кельн) в межах проекту «Україна в Європі: поширeння знань, сприяння взаєморозумінню та створення мереж».Проект розпочато аналітичним центром «Liberale Moderne» в партнерстві з Громадским Телебаченням та Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки МЗС Німеччини.

Громадське запрошує колег-журналістів подати свою заявку і долучитися до проекту. 

Проект скерований поглибити співпрацю між засобами масової інформації обох країн, налогодити діалог поміж політикою та громадянським суспільством України та Німеччини, проаналізувати причини та способи протидії євроскептицизму в Україні та пожвавити інтерес до української теми в Німеччині. 

У межах поїздки українських медійників до Берліна, Франкфурта та Кельна передбачено зустрічі з представниками німецьких медіа, громадськими та політичними діячами, а також дискусії у форматі круглого столу. Це допоможе якісніше зрозуміти політичний та медійний ландшафт Німеччини та України й посилити транскордонне
співробітництво між українськими та німецькими ЗМІ.

Заявки на участь у програмі (мотиваційний лист та резюме) приймаються до 31 травня 2018 р. за електронною адресою [email protected]. Необхідно коротко зазначити основні напрями своєї діяльності й описати мету поїздки.

Перевага надаватиметься медійникам, які спеціалізуються на відносинах України з ЄС. Бажаним (але не обов´язковим) є знання англійської мови.

Учасники погоджуються звітувати про результати поїздки в національній пресі. Крім того, статті публікуватимуться на сайтах Громадського ТБ та «Ukraineverstehen». Організатори забезпечують дорогу, проживання та харчування. 

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти