ENRU

Громадське запрошує журналістів до навчання у Німеччині

З 2 по 6 липня відбудеться інформаційна поїздка до Німеччини (Берлін, Франкфурт, Кельн) в межах проекту «Україна в Європі: поширeння знань, сприяння взаєморозумінню та створення мереж».Проект розпочато аналітичним центром «Liberale Moderne» в партнерстві з Громадским Телебаченням та Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки МЗС Німеччини.

Громадське запрошує колег-журналістів подати свою заявку і долучитися до проекту. 

Проект скерований поглибити співпрацю між засобами масової інформації обох країн, налогодити діалог поміж політикою та громадянським суспільством України та Німеччини, проаналізувати причини та способи протидії євроскептицизму в Україні та пожвавити інтерес до української теми в Німеччині. 

У межах поїздки українських медійників до Берліна, Франкфурта та Кельна передбачено зустрічі з представниками німецьких медіа, громадськими та політичними діячами, а також дискусії у форматі круглого столу. Це допоможе якісніше зрозуміти політичний та медійний ландшафт Німеччини та України й посилити транскордонне
співробітництво між українськими та німецькими ЗМІ.

Заявки на участь у програмі (мотиваційний лист та резюме) приймаються до 31 травня 2018 р. за електронною адресою [email protected]. Необхідно коротко зазначити основні напрями своєї діяльності й описати мету поїздки.

Перевага надаватиметься медійникам, які спеціалізуються на відносинах України з ЄС. Бажаним (але не обов´язковим) є знання англійської мови.

Учасники погоджуються звітувати про результати поїздки в національній пресі. Крім того, статті публікуватимуться на сайтах Громадського ТБ та «Ukraineverstehen». Організатори забезпечують дорогу, проживання та харчування.