27 травня, на Громадському відбудеться прем’єра нової програми «Чумацький шлях в Америку», учасниками якого стали українські ветерани війни на Донбасі. Проект виходитиме щонеділі об 11:10.

27 травня, на Громадському відбудеться прем’єра нової програми «Чумацький шлях в Америку», учасниками якого стали українські ветерани війни на Донбасі. Проект виходитиме щонеділі об 11:10.

Колишнім бійцям доведеться проїхати у велопробігу 10 тисяч кілометрів — а це 25 штатів,  435 міст США та Канади. У кожному місті команда проекту буде зустрічатися із представниками діаспори, влади, місцевими мешканцями, дипломатами, міжнародними організаціями. І звісно, знімати все навколо.

«Вело-чумаки» покажуть, як живуть люди в маленьких і великих містах Північної Америки. Глядачі на власні очі побачать побут, дороги, культуру, відносини, природу, архітектуру та багато іншого, що не потрапляє в кругозір звичайних туристів. І щонеділі глядачі Громадського спостерігатимуть за тим, де встигли побувати українські ветерани за минулий тиждень.

Учасники тревел-проекту «Чумацький шлях в Америку»

В будь-яку погоду, в будь-якій фізичній кондиції та настрої, незважаючи на втому, біль, холод, спеку, голод, спрагу, травми, поломки та інші зовнішні обставини українські ветерани долатимуть відстані у 100-200 км щодня, щоб в означену дату дістатися  наступного пункту призначення.

«Крім того, що ми покажемо подорожі і спорт, велопробіг «Чумацький шлях» — це ще й патріотичний проект, — говорить один із учасників Костянтин Самчук. — Воїни АТО, волонтери, патріоти їдуть в гості до інших патріотів, українців, які живуть за кордоном, щоб подякувати за ту допомогу, яку вони надавали ще з часів Майдану. Ці люди і досі продовжують підтримувати українську армію. Бо подібне завжди притягує подібне».

Дивіться прем’єру тревел-проекту «Чумацький шлях в Америку» вже у неділю,  27 травня, об 11:10 в ефірі Громадського телебачення.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Громадське запустило новий проект «Нині вже»​.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile