Життя

«Громадське.Крим»: Забруднення в Армянську та як люди щодня перетинають адмінмежу з анексованим півостровом

6 вересня, 2018 22:08
Життя/«Громадське.Крим»: Забруднення в Армянську та як люди щодня перетинають адмінмежу з анексованим півостровом
Зберегти
Вигляд
Понад 4 роки тому на межі з окупованим Кримом встановили адміністративний кордон. На пунктах пропуску немає жодних умов ані для прикордонників і працівників митної служби, ані для людей, які кожен день перетинають межу. Через що проходять люди, які зберігають родинні і дружні зв'язки – про це у програмі «Громадське.Крим» о 21:10 дивіться в репортажі з пункту пропуску «Каланчак». Чому досі не розбу

Понад 4 роки тому на межі з окупованим Кримом встановили адміністративний кордон. На пунктах пропуску немає жодних умов ані для прикордонників і працівників митної служби, ані для людей, які кожен день перетинають межу. Через що проходять люди, які зберігають родинні і дружні зв'язки – про це у програмі «Громадське.Крим» о 21:10 дивіться в репортажі з пункту пропуску «Каланчак». Чому досі не розбудовано інфраструктуру, і коли це станеться? Про це ми запитали у першого заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуфа Куркчі та постійного представника президента України в АР Крим Бориса Бабіна.

Також дивіться:

  • Отруєне повітря. Що відбувається в окупованому Армянську, та як окупаційна влада приховує правду про викиди отруйних речовин?
  • «Ти наступний». Як ФСБ видавлює з Криму українських активістів. Історія громадського журналіста Михайла Батрака.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Крим»: Незаконний видобуток піску та кримська випічка у Києві

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Дивіться також  «Громадське.Схід»,  «Реформа»,  «Громадське.Світ»,  

«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами.

Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини