ENRU

Громадське.Схід: про «Ігри нескорених», житло для переселенців та заміну ватажків «ЛДНР»

У програмі Громадське.Схід у прямому ефірі з оновленої студії Громадського ведуча Анастасія Станко розповість про найважливіші події тижня, які стосуються Донбасу.

Першим гостем у студії буде засновник «Громадське ТБ Донбасу» Олексій Мацука. Його питатимемо про інформацію, яку розповсюджували ЗМІ, ніби що ватажкам самоназваних «ЛНР» та «ДНР» готують заміну.

Також ми розповімо про розміщення миротворців ООН на сході України, зокрема, від чого залежить це питання та що для введення «блакитних шоломів» потрібно зробити.

Крім того в ефірі Громадське покаже історію жінки, яку разом з іншим чоловіком затримали місяць тому. Їх обох СБУ підозрює у державній зраді. За версією спецслужб, вони заманювали українських екс-бійців до Росії ніби на роботу.

Другою гостею у студії буде переселенка з Макіївки Юдія Доюк-Ілляшенко. Вона влаштувала акцію під будівлею Кабміну, вимагаючи фінансування урядом програми «Доступне житло» для учасників АТО та переселенців.

Питатимемо Юлію про те, чого ж вона домоглася акцією та які плани надалі.

Останнім покажемо історію про турнір «Ігри нескорених», які стартують в канадійському Торонто 24 вересня. Українська команда поїде туди вперше і Громадське покаже, як тренуються спортсмени, які пройшли війну.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram