Війна

«Громадське.Схід»: Смерті та поранення військових і цивільних на навчаннях: хто відповідальний

28 липня, 2018 01:14
Війна/«Громадське.Схід»: Смерті та поранення військових і цивільних на навчаннях: хто відповідальний
Зберегти
Вигляд
Поранення криворізького кореспондента на військових навчаннях. Місцевий суд не поновив кримінальну справу за фактом порушень з боку військових на навчаннях, де поранили журналіста «Першого криворізького» В’ячеслава Волка. Чи знайдуть та покарають винних в тому що трапилось — спеціальний репортаж з Кривого Рогу у програмі «Громадське.Схід» о 21:10.

Поранення криворізького кореспондента на військових навчаннях. Місцевий суд не поновив кримінальну справу за фактом порушень з боку військових на навчаннях, де поранили журналіста «Першого криворізького» В’ячеслава Волка. Чи знайдуть та покарають винних у тому що трапилось — спеціальний репортаж з Кривого Рогу у програмі «Громадське.Схід» о 21:10.

Також в програмі:

  • Міномети «Молот» мають технічні недоліки та виходять з ладу після нетривалого використання. Такі дані розслідування військової прокуратури. Говоримо про причини нещасних випадків з новітнім українським озброєнням.
  • Як іноземні інструктори тренують українських військових на Яворівському полігоні — спеціальний репортаж Громадського.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Схід»: «Шпигунський скандал» в ОБСЄ, морський курорт у «ДНР» та як блогери потрапили на військові склади

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини