Світ

«Громадське.Світ»: 10 років з початку війни в Грузії, італійські найманці на Донбасі і землетрус в Індонезії

8 серпня, 2018 12:00
Світ/«Громадське.Світ»: 10 років з початку війни в Грузії, італійські найманці на Донбасі і землетрус в Індонезії
Зберегти
Вигляд
10 років тому почалася війна в Грузії. Що змінилося за ці роки і чи можливе примирення? Це — головна тема програми «Громадське.Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:10.

10 років тому почалася війна в Грузії. Що змінилося за ці роки і чи можливе примирення? Це — головна тема програми «Громадське.Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:10.

Пригадувати обставини війни і говорити про її наслідки ведуча Ольга Токарюк буде з Екою Ткешелашвілі, міністром закордонних справ Грузії у 2008 році.

Крім того, у програмі:

  • Італійські найманці на Донбасі — хто вони та як до них причетний один із лідерів країни Маттео Сальвіні? Розмова з аналітиком Kyivstratpro Тарасом Семенюком
  • Рай у руїнах. Свідчення очевидців про землетрус в Індонезії
  • Замах на президента. Що зміниться у Венесуелі після спроби прибрати Ніколаса Мадуро?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Громадське.Світ»: Боротьба з дезінформацією, вибори у Зімбабве та дівчина-«символ» Палестини

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в понад 100 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини